Zpravodaj ŘÍJEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče,
již tradičně se Vám dostává do rukou první číslo Zpravodaje, ve kterém Vás seznámíme se začátkem a organizací nového školního roku. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách: www.zshrabisin.cz

Zpravodaj ČERVEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče, právě si čtete poslední Zpravodaj tohoto školního roku 2017/2018. Školní rok končí, čeká nás všechny doba prázdnin, dovolených a letních aktivit. Období, na které se většina z nás nejvíce těší. Druhé pololetí školního roku bylo poznamenáno mojí dlouhodobou nemocí. Pevně ale věřím, že to na průběh výuky nemělo negativní vliv. Mé poděkování patří všem učitelům a mé zástupkyni za zvládání úkolů, které jim v souvislosti s mojí nepřítomností přibyly. Zajišťovali tak výuku a řadu akcí školy jako jindy.

Zpravodaj ÚNOR 2018

Zpravodaj ÚNOR 2018Vážení rodiče, byť se zima ještě nevzdává své vlády, prodlužující se dny předznamenávají brzký příchod jara. Věřím, že se na toto období všichni těšíte, zvláště po dlouhých zimních večerech, nekonečných plískanicích a neustále olověné obloze s častými mlhami. Pár týdnů si ještě musíme počkat, ale druhé pololetí školního roku už je realitou.

Zpravodaj ŘÍJEN 2017

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, dostává se Vám do rukou první Zpravodaj nového školního roku 2017/2018, který Vás seznámí s organizací a personálními změnami na naší škole. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách

Zpravodaj ČERVEN 2017

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, právě končí školní rok 2016/2017 a Vám se dostává do rukou spolu s vysvědčením poslední letošní Zpravodaj naší školy. Dětem začínají vytoužené prázdniny.

Zpravodaj BŘEZEN 2017

Zpravodaj BŘEZEN 2017Vážení rodiče, druhé pololetí tohoto školního roku je již v plném proudu. Žáci mají za sebou lyžařský kurz, a dokonce už i jarní prázdniny. V tomto zpravodaji se chceme ohlédnout především za prvním pololetím a připomenout si všechny významné události, které na naší škole proběhly.

Zpravodaj ŘÍJEN 2016

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, dostává se Vám do rukou první Zpravodaj školního roku 2016/2017. rádi bychom Vás touto cestou informovali o organizaci školního roku, o veškerých změnách, a také o tom, co nás čeká…

Zpravodaj červen 2016

Zpravodaj červenVážení rodiče,
další školní rok je téměř za námi a Vám se do rukou dostává poslední Zpravodaj, ve kterém Vám chceme přiblížit dění ve škole v posledních měsících. Uplynulé týdny byly ve znamení výletů tříd a mnohých kulturních akcí. Naši žáci dosáhli mnohých úspěchů ve sportovních soutěžích, úspěšně se zapojili i do mnoha soutěží vědomostních. Ke zdařilým akcím patřilo spaní žáků druhého stupně ve škole i s doprovodným programem. Proběhla celá řada přednášek a besed. Nejdůležitějším úkolem školy je samozřejmě vzdělávání. O tom, jak si žáci vedli v této oblasti, vypovídá tabulka na jiném místě Zpravodaje.

Zpravodaj únor 2016

Zpravodaj říjenVážení rodiče ,
máme za sebou první pololetí tohoto školního roku, a tak nastal čas ke krátkému bilancování. Naši žáci obdrželi vysvědčení, a jak si vedli, vypovídá tabulka dále ve zpravodaji. Za sebou máme řadu zdařilých akcí, jako například lyžařský výcvik, bruslení, plavecký výcvik, přednášku o Madagaskaru, vánoční besídky atd.

Zpravodaj říjen 2015

Zpravodaj říjenVážení rodiče,
nový školní rok je již v plném proudu a my Vás chceme prostřednictvím Zpravodaje informovat o jeho začátku a organizaci, o změnách a také o tom, co nás čeká. Zpravodaj chceme tak jako vloni vydávat 2 – 3 krát ročně.