Okresní kolo ve vybíjené

Děvčata 1. stupně se zúčastnila dne 17. 3. 2016 okresního kola vybíjené na 6. ZŠ Šumperk.   Do okresu postoupily dívky ze Zábřehu, z Rudy nad Moravou, 6. ZŠ Šumperk a dívky z Hrabišína. K prvnímu zápasu jsme nastoupily proti ZŠ Zábřeh. Utkání bylo velice vyrovnané a muselo se 2x prodlužovat. Bohužel díky losu nás o výhru připravila „náhlá smrt“. Ale holky uhrály 1 bod za remízu. Proti Rudě byl vyrovnaný 1. poločas, ve druhém se dívkám již tolik nevedlo. Ve třetím zápasu nám došly fyzické síly, i když se děvčata rvala         o vítězství jako lvice. Nakonec jsme obsadily 4. místo v okrese, což je po dlouhé době vynikající umístění žáků z malé venkovské školy. Všem dívkám patří obrovské poděkování.

Mgr. Lenka Crhonková