Zpravodaj ČERVEN 2019

Zpravodaj ČERVEN 2019Vážení rodiče, právě skončil školní rok 2018/2019 a Vy si čtete poslední letošní Zpravodaj naší školy. Věřím, že máte radost z vysvědčení Vašich dětí a že se spolu s nimi těšíte na prázdninové měsíce a společně strávený čas.

Zpravodaj ÚNOR 2019

Zpravodaj ÚNOR 2019Vážení rodiče,
školní rok se překlopil do druhého pololetí. Vaše děti obdržely výpisy vysvědčení za první pololetí a prodlužující se dny předznamenávají brzký konec zimy. Než však zima skončí, čeká nás ještě lyžařský výcvik na Červenohorském sedle a bruslení na Zimním stadionu v Šumperku. A také tradiční ŠKOLNÍ PLES, který proběhne v pátek 22. února od 20:00 hodin. Srdečně Vás na tento ples zveme!!

Zpravodaj ŘÍJEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče,
již tradičně se Vám dostává do rukou první číslo Zpravodaje, ve kterém Vás seznámíme se začátkem a organizací nového školního roku. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách: www.zshrabisin.cz