Zpravodaj LEDEN 2023

Dostává se vám již tradičně do rukou naše lednové číslo školního zpravodaje pro školní rok 2022/2023. Rádi bychom Vás touto cestou informovali o organizaci školního roku, o změnách, které proběhly a o tom, co nás ještě čeká.

Zpravodaj ŘÍJEN 2019

Zpravodaj ŘÍJEN 2019Dostává se vám již tradičně do rukou naše říjnové číslo školního zpravodaje pro školní rok 2019/2020. Rádi bychom Vás touto cestou informovali o organizaci školního roku, o změnách, které proběhly a o tom, co nás ještě čeká.

Zpravodaj ČERVEN 2019

Zpravodaj ČERVEN 2019Vážení rodiče, právě skončil školní rok 2018/2019 a Vy si čtete poslední letošní Zpravodaj naší školy. Věřím, že máte radost z vysvědčení Vašich dětí a že se spolu s nimi těšíte na prázdninové měsíce a společně strávený čas.

Zpravodaj ÚNOR 2019

Zpravodaj ÚNOR 2019Vážení rodiče,
školní rok se překlopil do druhého pololetí. Vaše děti obdržely výpisy vysvědčení za první pololetí a prodlužující se dny předznamenávají brzký konec zimy. Než však zima skončí, čeká nás ještě lyžařský výcvik na Červenohorském sedle a bruslení na Zimním stadionu v Šumperku. A také tradiční ŠKOLNÍ PLES, který proběhne v pátek 22. února od 20:00 hodin. Srdečně Vás na tento ples zveme!!

Zpravodaj ŘÍJEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče,
již tradičně se Vám dostává do rukou první číslo Zpravodaje, ve kterém Vás seznámíme se začátkem a organizací nového školního roku. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách: www.zshrabisin.cz

Zpravodaj ČERVEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče, právě si čtete poslední Zpravodaj tohoto školního roku 2017/2018. Školní rok končí, čeká nás všechny doba prázdnin, dovolených a letních aktivit. Období, na které se většina z nás nejvíce těší. Druhé pololetí školního roku bylo poznamenáno mojí dlouhodobou nemocí. Pevně ale věřím, že to na průběh výuky nemělo negativní vliv. Mé poděkování patří všem učitelům a mé zástupkyni za zvládání úkolů, které jim v souvislosti s mojí nepřítomností přibyly. Zajišťovali tak výuku a řadu akcí školy jako jindy.

Zpravodaj ÚNOR 2018

Zpravodaj ÚNOR 2018Vážení rodiče, byť se zima ještě nevzdává své vlády, prodlužující se dny předznamenávají brzký příchod jara. Věřím, že se na toto období všichni těšíte, zvláště po dlouhých zimních večerech, nekonečných plískanicích a neustále olověné obloze s častými mlhami. Pár týdnů si ještě musíme počkat, ale druhé pololetí školního roku už je realitou.

Zpravodaj ŘÍJEN 2017

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, dostává se Vám do rukou první Zpravodaj nového školního roku 2017/2018, který Vás seznámí s organizací a personálními změnami na naší škole. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách

Zpravodaj ČERVEN 2017

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, právě končí školní rok 2016/2017 a Vám se dostává do rukou spolu s vysvědčením poslední letošní Zpravodaj naší školy. Dětem začínají vytoužené prázdniny.

Zpravodaj BŘEZEN 2017

Zpravodaj BŘEZEN 2017Vážení rodiče, druhé pololetí tohoto školního roku je již v plném proudu. Žáci mají za sebou lyžařský kurz, a dokonce už i jarní prázdniny. V tomto zpravodaji se chceme ohlédnout především za prvním pololetím a připomenout si všechny významné události, které na naší škole proběhly.