Zpravodaj ČERVEN 2018

Zpravodaj ČERVEN 2018Vážení rodiče, právě si čtete poslední Zpravodaj tohoto školního roku 2017/2018. Školní rok končí, čeká nás všechny doba prázdnin, dovolených a letních aktivit. Období, na které se většina z nás nejvíce těší. Druhé pololetí školního roku bylo poznamenáno mojí dlouhodobou nemocí. Pevně ale věřím, že to na průběh výuky nemělo negativní vliv. Mé poděkování patří všem učitelům a mé zástupkyni za zvládání úkolů, které jim v souvislosti s mojí nepřítomností přibyly. Zajišťovali tak výuku a řadu akcí školy jako jindy.

Zpravodaj ÚNOR 2018

Zpravodaj ÚNOR 2018Vážení rodiče, byť se zima ještě nevzdává své vlády, prodlužující se dny předznamenávají brzký příchod jara. Věřím, že se na toto období všichni těšíte, zvláště po dlouhých zimních večerech, nekonečných plískanicích a neustále olověné obloze s častými mlhami. Pár týdnů si ještě musíme počkat, ale druhé pololetí školního roku už je realitou.

Zpravodaj ŘÍJEN 2017

Zpravodaj ŘÍJEN 2016Vážení rodiče, dostává se Vám do rukou první Zpravodaj nového školního roku 2017/2018, který Vás seznámí s organizací a personálními změnami na naší škole. Předpokládáme, že Zpravodaj vyjde tak jako v uplynulých letech 3 krát za rok. Průběžné informace o naší škole a články s fotografiemi z akcí můžete sledovat na našich internetových stránkách