Školník – březen 2016

ŠkolníkMilí čtenáři, máte v rukou druhé vydání školního časopisu Školník, který pro Vás připravili žáci naší školy. V tomto čísle se můžete dočíst o Velikonocích a spoustě věcí s nimi spojených, o sportovních soutěžích, kterých se zúčastnila naše škola, o školním plese, potrápit mozeček nad kvízem a zasmát se nad vtipy. Všem žákům, kteří se na vydání tohoto čísla podíleli, děkuji a přeji vám příjemné počtení.

Školník – prosinec 2015

ŠkolníkMilí čtenáři, dostává se vám do rukou první vydání školního časopisu Školník, které pro vás připravili žáci naší školy. V tomto čísle si můžete přečíst o vánočních zvycích, o velmi oblíbeném sportu florbale, potrápit mozeček různými kvízy a dozvědět se více o naší škole. Všem žákům, kteří se na vydání tohoto čísla podíleli, děkuji a přeji vám příjemné počtení.