Rohle 2017

5. 2017 se žáci naší školy zúčastnili tradičního přespolního běhu v Rohli. Na závody se vždy těšíme, protože vezeme z Rohle spousty medailí. Nejinak tomu bylo i letos. V nejmladší kategorii na 2. místě skončil Vašík Luňáček, na 3. místě Maxík Klemeš a v dívkách na 3. místě Verunka Štelcová. Kategorie žáků 3. – 4. tříd. 1. místo Pepča Březina, 3. místo Ríša Křepelka. V kategorii 5. tříd jsme stupně vítězů obsadili sami. 1. místo Štěpán Straka, 2. místo Kuba Pospíšil a 3. místo Davča Gažar. V děvčatech 1. místo obsadila Terka Kupčíková. Letos chtěli s námi do Rohle i žáci 2. stupně, což mě velmi potěšilo. Ve všech kategoriích obsadili vždy 1. místo. Jak Adélka Mazuchová, tak i Vítek Křepelka. V nejstarší kategorii žáků 8. a 9. tříd se vždy soutěží o cenu starosty obce a ředitelky školy. Obě dvě ceny jsme přivezli do školy zásluhou Martina Boxana a Štěpánky Körnerové. Celkem jsme získali 13 medailí. Je krásné vidět s jakým zapálením a nadšením někteří žáci přistupují k závodům, často si hrábli i na dno svých sil a za to jim patří obrovský dík.

Mgr. Lenka Crhonkov

á