Škola opět hostila krajský přebor mládeže v šachu

Do školy se dne 11. listopadu 2017 sjelo celkem 74 hráčů z celého kraje (přijeli i tři hráči z Brna), aby odehráli druhý turnaj ze seriálu Otevřeného krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Turnaj proběhl bez větších komplikací a všichni hráči i početný doprovod si užili příjemný den s královskou hrou. Jak si vedli naši hráči? V kategorii do 10 let se více čekalo od Dana Šafáře. Získal 3 body ze sedmi partií. Stejný bodový zisk měl i Vít Halmich, pro kterého to byl první turnaj v životě. V kategorii do 12 let získal Jakub Jírů slušné 3 body. Nejlepší výkon z našich hráčů předvedl v kategorii do 14 let Denis Paškov. V těžké konkurenci získal 5 bodů a obsadil 4. Místo (hrálo 19 hráčů). Za pomoc s přípravou turnaje děkuji panu školníkovi Fidrovi, paní vychovatelce Vitáskové a panu asistentovi Křenkovi.

Mgr. Zdeněk Kamler