65. výročí založení MŠ Hrabišín – 2014

V úterý 23. září 2014 proběhly oslavy 65. výročí založení Mateřské školy v Hrabišíně. Oslava byla slavnostně zahájena v 15.00 hod. na zahradě školky projevem paní starostky Holoušové a pana ředitele ZŠ a MŠ Zdeňka Hořavy.  Již v 13.00 hod. se sešly bývalé zaměstnankyně školky, aby zavzpomínaly na staré časy a prohlédly si nově zrekonstruovanou mateřskou školu. Děti si pro tuto slavnostní chvíli připravily krátké vystoupení, po kterém byly odměněny potleskem a velkým balíkem sladkostí. Nechyběl ani narozeninový dort, který návštěvníci společně snědli. Během odpoledne se mohly děti vydovádět při různých atrakcích – např. v lukostřelbě, ve skákání v pytli, v malování obrázků na obličej atd. A kdo měl hlad, mohl si koupit grilované maso, párek v rohlíku či klobásku u Fidrů. I přes chladné počasí se akce vydařila a všem zúčastněným se líbila.

Mgr. Marcela Vavřinová