Okrskové kolo v malé kopané – Libina – 2014

S plným rancem, velkým debaklem jsme se v pondělí 6. 10. 2014 vrátili z Libiny, kde se hrálo okrskové kolo v malé kopané. Celkové skóre bylo 3 : 20 a není divu, že všichni hráči museli absolvovat poslední hodinu vyučování s ostatními. Předvedený výkon a hlavně snaha byly výsměchem. Nedovedu pochopit, jak se někdo může radovat ze vstřelení vlastního gólu. Na hřišti se snažil Ondra Stratil, jako jediný fotbalista a Dominik Niederle se Simonou Strakovou. Statečný výkon brankáře Antonína Mazucha nás ochránil od ještě větší blamáže. Výkony Petra Foltýna a Nica Paška byly vzhledem k drobné tělesné konstituci v porovnání s protihráči často bezradné. Nejslabším článkem našeho výběru byli Milan Malý a Adam Vlček, u kterých se vůbec neprojevilo, že by kdy hráli kopanou. Na hřišti nám chybělo vlastně všechno, co dělá fotbal tak hezkou hrou a je snad jediným plusem, že se nikdo nezranil.