Zápasy ve florbalu s Oskavou – 2014

Velice pěkný, bojovný a v závěru i vítězný florbalový zápas odehrála naše děvčata s Oskavou. Zápas se uskutečnil 9. 10. 2014 v tělocvičně naší školy. Bouřlivou atmosféru vytvořili diváci jak z řad kolegů florbalistů – kluků, tak i některých dětí z družiny. Na zápas se přišli podívat i ředitel školy se svým zástupcem a některé učitelky. A bylo se na co koukat. Po první třetině naše reprezentantky sice prohrávaly, ale ve druhé otočily skóre a v posledním dějství těsnou výhru 5 : 4 uhájily.Za naši školu nastoupily: brankářka – Adéla Mazuchová, a dvě vyrovnané čtveřice hráček: Simona Straková (1), (kapitánka), Nikola Kvapilová, Monika Hrubá (1) a Štěpánka Kőrnerová (1), druhá čtverka: Simona Kvapilová, Lucie Jílková, Miroslava Losová a Veronika Jílková (2). V závorce za jmény jsou uvedeny vstřelené branky. Všem ještě jednou díky za předvedený výkon a divákům za bouřlivou atmosféru.

Smolný zápas hráli hoši 4. 11. 2014, kdy prohráli 12:14. Zarážející bylo, že 13 ze 14 gólů nám dal jeden protihráč. Nikdo jej nedokázal uhlídat a při střelecké smůle zápas ani jinak nemohl dopadnout. Na fotce je naše sestava.