Beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou

Žáci z 2. stupně se velice těšili na spaní ve škole, které proběhlo 21. června. Tentokrát jsme do školy pozvali paní spisovatelku Ivonu Březinovou, která k nám přijela z Prahy. Během večera nás seznámila se svojí tvorbou. Žáky velice zaujalo její vyprávění o tom, jak psala triptych Holky na vodítku – jedná se o 3 knihy, ve kterých řešila problémy anorexie, gamblerství a drog. Vyprávěla žákům, jak se tři roky připravovala na tyto knihy – pobývala v léčebnách, setkávala se s narkomany… Dnes jsou knihy beznadějně vyprodané. Po úžasné besedě následoval další program, kterým byla módní přehlídka, kterou připravila paní učitelka Zavadilová. Kolem půlnoci jsme si popřáli dobrou noc, ale někteří bohužel vůbec nezamhouřili oka. Noc byla pro ně jedno velké dobrodružství. Horší už pak bylo zvládnout druhý den připravený program ve Velkých Losinách. Chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří poslali buchty na snídani pro naše žáky.

Mgr. Pavla Hrubá
Bc. Ivana Vamvakašová