Bruslení

V letošním školním roce jsme vyzkoušeli novinku. Bruslení jsme přeložili až na měsíc únor. V prosinci máme spoustu akcí, v lednu je lyžařský výcvik, a proto jsme si bruslením v únoru prodloužili zimní sportovní sezónu. Všichni jsme si tuto změnu pochvalovali. Navíc jsme také jezdili na nově zrekonstruovaný zimní stadion. Pokaždé jsme se dočkali krásně upravené ledové plochy. Dětem se bruslení moc líbí a je pěkné vidět, jak starší pomáhají těm nejmenším prvňáčkům, kteří stojí na bruslích poprvé v životě. Ostatní žáci se zdokonalují ve svých krasobruslařských výkonech. Škola disponuje již asi 20 páry bruslí, které si můžou žáci za poplatek 10 Kč na lekci vypůjčit. Letos nám tento počet párů nestačil, proto jsme ještě patery brusle dokoupili. Chtěla bych však touto cestou poprosit rodiče, že brusle rádi zapůjčíme, ale není v našich silách brusle brousit. Toto by si měli rodiče zajistit sami.

Mgr. Lenka Crhonková