Bruslení 2016

Přišel prosinec a žáci naší školy zahájili již patnáctou sezónu na zimním stadionu v Šumperku. Letos jsme se obzvláště těšili, protože nás přivítal stadion po první etapě své rekonstrukce. Ta spočívala v modernizaci technologie chlazení a kolem ledové plochy jsou nové mantinely s plexisklem. Vylepšené jsou i střídačky pro hráče. Na bruslení jsme již dobře připraveni, vlastníme asi dvacet párů bruslí. Ale jako tradičně se vždy najdou žáci, kteří mají zájem o vypůjčení bruslí až v den prvního výjezdu na led. Letos nás bylo poprvé na ledové ploše přes 100. Opět jsme byli zvědaví na naše nejmenší. První hodinu s bruslemi dosti bojovali, ale při posledním bruslení někteří nechtěli led ani opustit. Další sezónu máme tedy zdárně za sebou a již se těšíme, co nového nás bude na ledové ploše čekat příští rok.

Mgr. Lenka Crhonková