Sport na škole v 1. pololetí ŠR 2016/2017

S příchodem nového školního roku se opět roztočil kolotoč sportovních soutěží. Naše škola obhajuje 1. místo v celoroční soutěži sportovní aktivity škol do 250 žáků.

Letos zatím bodovala v okresních kolech tato družstva – 1. místo stolní tenis mladší dívky, 2. místo florbal mladší dívky, 2. místo stolní tenis starší dívky, 2. místo stolní tenis mladší chlapci, 2. místo šachy 1. stupeň, 4. místo stolní tenis starší chlapci a 4. místo šachy 2. stupeň.

Šachový klub ŠK ZŠ Hrabišín uspořádal jeden z turnajů otevřeného krajského přeboru žáků v rapid šachu. V konkurenci 89 hráčů z celého kraje si nejlépe vedli Denis Paškov (6. místo v kategorii do 12 let) a Dan Šafář (10. místo v kategorii do 10 let).

Mgr. Zdeněk Kamler