Bruslení

V loňském roce se nám osvědčilo zařadit bruslení až v únoru. Letos jsme si objednali ledovou plochu také na únor, abychom si zkrátili těšení na jarní prázdniny. Ve škole máme již k vypůjčení asi 25 párů bruslí, které nám ochotný tatínek pan Mazuch nabrousil. Patří mu za to veliký dík. Zimní stadion byl opět vylepšený, neboť proběhla další část jeho rekonstrukce. Tím se ale letos zdražila lekce bruslení na 20 Kč. Žáci 1. stupně jsou vždy na bruslení velice natěšeni. Zvláště prvňáčci, kteří stojí na brusličkách poprvé, mají velkou radost, když se jim daří jejich první bruslařské krůčky. Je jen veliká škoda, že naopak nejstarší žáci bruslení bojkotují, vymýšlejí si různé výmluvy a rodiče je v tom podporují. Bruslení je součástí hodin tělesné výchovy, kdy rozšiřujeme nabídku dalších pohybových aktivit žáků. Tím se snažíme zvyšovat jejich lepší fyzickou kondici.

Mgr. Lenka Crhonková