Bruslí celá škola

Opět je tu únor a my se všichni těšíme na návštěvu Zimního stadionu v Šumperku. Letos obzvlášť, protože v letošní abnormálně teplé zimě jsme si moc zimních sportů neužili. Zimní stadion jsme navštívili celkem 3 krát. 13. 2., 20. 2. a 27. 2. Bruslení bylo poprvé pro prvňáčky, ale většina z nich zvládla své první krůčky na ledě výborně. Ve škole máme již k dispozici asi 30 párů bruslí k zapůjčení. Mnozí žáci této možnosti využili, a tím jsme mohli další páry bruslí dokoupit. Chtěla bych poděkovat i rodičům, kteří brusle, co jsou již jejich dětem malé, škole věnují. Letos jsme bruslení zvládli bez úrazů a již se těšíme na únor v příštím školním roce. Čtvrťáci si dnes posteskli: „ Škoda, že nejezdíme bruslit častěji, je to super a moc se nám to líbí.“

       Mgr. Lenka Crhonková