Exkurze Mladoňov – 1. stupeň

V pátek 11. května jsme se s žáky prvního stupně vydali do ekologického centra v Mladoňově. Přestože nám počasí moc nepřálo, po slunečných a teplých dnech na nás ráno čekala zamračená obloha, hodně jsme se na tento den těšili. Samozřejmě, že jsme byli zvědaví na program, který nám mladoňovští připraví, ale největším důvodem našeho těšení bylo setkání s Davidem, který donedávna působil u nás v Hrabišíně. Po vřelém přivítání s Davidem, psím ředitelem a ostatními jsme se s nadšením vrhli do připravených úkolů. Tentokrát jsme zkoušeli naše smysly. Ochutnávali jsme, poslouchali a hmatali, vyráběli, běhali, skotačili a smáli se celé dopoledne, které uběhlo jako voda. Pak už nezbývalo nic jiného než se rozloučit a vydat se na cestě k domovu. Děkujeme za krásné dopoledne a na podzim se těšíme na viděnou.

Mgr. Veronika Korgerová