Lyžařský kurz – leden 2018

V termínu od 8. ledna do 12. ledna 2018 uspořádala škola ve spolupráci s lyžařskou školou Ski School Loap lyžařský kurz pro žáky od první do deváté třídy. Akce se nakonec zúčastnilo 48 lyžařů a snowboardistů. Kvůli nedostatku sněhu v nižších polohách jsme jezdili na Červenohorské Sedlo. Mladí lyžaři si aspoň mohli vyzkoušet obtížnější lyžařský terén. Ten jim ale nedělal žádné větší problémy. I úplní začátečníci na konci týdne bez problémů jezdili na vleku a bezpečně zvládli sjet celou sjezdovku. Vyrovnali se také s nástrahami počasí v nadmořské výšce nad 1000 metrů. Poděkování patří všem dětem za vzorné chování v průběhu celého kurzu a instruktorům za to, jak se dětem věnovali a co všechno je naučili.

Mgr. Zdeněk Kamler