Lyžařský výcvik

V týdnu od 9. 1. 2017 do 13. 1. 2017 se žáci prvního a druhého stupně ZŠ Hrabišín zúčastnili již tradičního lyžařského výcviku ve SKI parku Hraběšice u Šumperka. Podmínky pro lyžování byly letos ideální. Na začátku ledna napadal čerstvý přírodní sníh, a mrazivé počasí nás odměnilo krásnými slunečnými dny. Žákům se po celý týden individuálně věnovali zkušení instruktoři místní lyžařské školy, kteří je učili buď základům nebo pokročilým lyžařským či snowboardovým technikám. Pro hladové a zmrzlé byl k dispozici místní bufet přímo u svahu. Komu chybělo vlastní vybavení, mohl si ho vypůjčit a nechat na míru seřídit v místní půjčovně. Každé ráno začínalo slavnostním nástupem, veselým pokřikem a rozcvičkou v lyžácích. Navozená dobrá nálada nám vydržela po celý den. Celotýdenní lyžařské úsilí bylo završeno pátečním závěrečným slalomem v maskách, udílením diplomů a čokoládových medailí. Lyžařský výcvik se moc vydařil, a už teď se těšíme na příští.

Za všechny lyžaře Ivana Baková, DiS.