Lyžařský výcvik

Žáci 1. – 9. ročníku dojížděli od pondělí 14.2.2022 do pátku 18.2.2022 na lyžařský kurz do Ski areálu Červenohorské sedlo Jeseníky. Instruktoři tamní lyžařské školy rozdělili padesát žáků do pěti skupin. Podle lyžařské úrovně vyčlenili 4 skupiny lyžařů a 1 oddíl snowboardistů. Jeden den kvůli nepřízni počasí proběhla teoretická výuka doplněná videi a soutěžemi. Závěrečné závody ve slalomu ukázaly, že se všichni žáci během týdne ve svých dovednostech zdokonalili a bez jediného zranění zdatně absolvovali celý kurz. Kromě usměvavých a šťastných tváří si z hor odváželi také diplomy za krásné lyžování nebo snowboard.

                                                                       Mgr. Zdeněk Kamler – organizace

                                                                       Mgr. Kateřina Němcová – pedagogický dohled,

Nikola a Jana Tomášková – asistent pedagoga