Lyžařský výcvik

V týdnu od 11. do 15. ledna 2016 se naše škola vydala na lyžařský výcvik do Hraběšic. Zúčastnit se ho mohli nejen žáci 1. až 9. třídy, ale také děti z mateřské školy. Kurz opět probíhal v lyžařské škole SKI & BOARD SCHOOL LOAP s vedoucím Mgr. Jaromírem Strakou. Děti a žáci se velmi snažili, a i přes počáteční nezdary těch, kteří stáli na lyžích poprvé, si ke konci kurzu většina dětí osvojila základy lyžování, a někteří dokonce prohloubili své zkušenosti. I když všude v okolí našich domovů bylo sněhu málo, v Hraběšicích ho bylo dost. Děti každý den pilně trénovaly nejen lyžování, ale také básničky. Při slalomovém závodě v poslední den výcviku bylo těžké najít vítěze, diplom a zlatou medaili by si zasloužili všichni.

Barbora Klevetová