MŠ Drakiáda – podzim 2017

V letošním roce jsme se na naši Drakiádu tolik těšili, že nám vůbec nevadilo, že se od rána nepohnul ani lístek. Doufali jsme v odpolední vánek, protože celý den jsme všichni  přivolávali větříček. Naše dopolední píle se vyplatila a po zahájení Drakiády začal větřík foukat.  Všichni draci létali nádherně, vznesli se i všichni vyrábění draci, kterých bylo letos více než loni. Po soutěžní části ve vzduchu následovalo oblíbené opékání buřtů. Poté, co jsme spočítali hodnotící body a dojedli poslední špekáček, jsme vyhlásili  vítěze ze čtrnácti soutěžících draků ve dvou kategoriích. V kategorii O nekrásnějšího draka vyhrál drak Patrička Noska a v kategorii akrobacie drak Adélky a Domči Oulehlových. Blahopřejeme. Poté, co se rozdaly všechny ceny, jsme Drakiádu hlasitým HURÁ ukončili. Myslím, že se všichni velcí i malí dobře bavili a na společně strávené odpoledne budou ještě dlouho vzpomínat.

Mgr. Marcela Vavřinová