MŠ – výlet naší školičky do Bludova

Na výlet jsme se vydali do Bludova do Dědova muzea, kde i přes nepříznivé počasí bylo dobře. Po krátké cestě autobusem jsme se už vítali s milým personálem v muzeu. Po dobré svačince, zeleninovém a ovocném mlsání, se šli školáci seznámit s interaktivní tabulí, pomocí které se dozvěděli spoustu informací o Jeseníkách – jaká zvířata tu žijí, se kterými rostlinami a zajímavostmi se můžeme potkat na výletě po horách. Děti tyto aktivity velice bavily. Když už se dozvěděly dostatek nových informací, vrhly se do víru hry i s mladšími dětmi. Hrály si na různé profese, se kterými se dnes už setkat nemohou. Na výborný oběd jsme zašli do ZŠ Bludov.  Při návratu některé děti byly tak plné zážitků, že v autobuse usnuly. Všem se výlet moc líbil.

Mgr. Marcela Vavřinová