Oblastní kolo pišqworek

Ve čtvrtek 5. 11. 2015 se uskutečnilo v Šumperku, v centru SVČ Doris oblastní kolo pišqworek. Náš tým složený z výherců školního kola byl nejmladším týmem celé soutěže. Kapitánka Štěpánka Körnerová vylosovala herní skupinu a mohlo se začít soutěžit. Na začátku se našemu týmu nedařilo, ale druhý duel ve skupině se jim povedlo vyhrát. Po sečtení bodového hodnocení se posunuli do osmifinále. Tady už narazili na tvrdého soupeře, tým složený ze šumperských gymnazistů, který bohužel neporazili. Z původních 14 týmů se dostali mezi 8 nejlepších a to není špatný výsledek. Všem zúčastněným se soutěž líbila, a proto již počítáme s účastí v pišqworkách i v dalším školním roce, kde už naši budou patřit mezi ostřílené hráče.

Mgr. Dana Kropáčová