Okrskové kolo ve florbalu – chlapci

Podzimní seriál okrskových kol ve florbalu pokračoval v pondělí 9. 11. 2015 v Novém Malíně turnajem mladších chlapců. Před turnajem jsme si moc šancí nedávali, ale nakonec jsme málem proklouzli do okresního finále. V zápasech proti Novému Malínu a Oskavě jsme byli o dost lepší,    i když skóre zápasů tomu nenasvědčovalo. Proti Libině jsme ještě tři minuty před koncem utkání vedli, nakonec ale rozhodla širší lavička soupeře. V okresním kole by nás nic lehkého nečekalo (v tom samém týdnu jeli vítězní „Libiňáci“ do Mohelnice na okresní finále a bez vstřelené branky a bez vítězství skončili poslední). Kromě toho hned po okrskovém kole nám dva hráči onemocněli, a tak bychom stejně nedali družstvo dohromady. Takto si hráči z 1. stupně vyzkoušeli atmosféru okrskového kola a budeme doufat, že nabyté zkušenosti uplatní v dalších turnajích.

 

Č. Š k o l a 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí
1 Libina x 9 : 2 8 : 6 4 : 2 9 21 : 10 1.
2 Oskava 2 : 9 x 3 : 6 0 : 3 0 5 : 18 4.
3 Hrabišín 6 : 8 6 : 3 x 4 : 2 6 16 : 13 2.
4 Nový Malín 2 : 4 3 : 0 2 : 4 x 3 7 : 8 3.

 

Sestava a branky našeho družstva:

Příjmení, jméno        Branky

Příhoda Josef              brankář

Krahula Jiří

Straka Štěpán                 2

Jírů Ondřej                     5

Křepelka Vítek              3

Mazuchová Adéla          3

Vlček Adam                  3

Mgr. Zdeněk Kamler