Okresní přebor v šachu družstev – 2.kolo

Ve druhém kole obě naše družstva remizovala. B tým hrál v Zábřehu a opět naplno bodoval Denis Paškov, hrající na první šachovnici. Soupeři nastoupili jen ve čtyřech hráčích a druhý bod jsme tak získali bez boje. O celkové remíze rozhodla partie na třetí šachovnici, kde remízoval Štěpán Skyva. O ještě lepší výsledek v zápase usiloval Max Klemeš, ale dobře rozehranou partii do úspěšného výsledku nedotáhl. Po dvou kolech je B tým na 9. místě .

Trochu výše v tabulce se nachází C tým. Po dvou remízách je na děleném 6. místě. Remíza s libinským ,,áčkem,, je cenná, ačkoliv i zde byli domácí ve čtyřech a jednu partii prohráli kontumačně. Zatím stoprocentní úspěšnost v sezóně potvrdil třetí výhrou Miroslav Glanc a o celkové remíze rozhodl na první šachovnici Lukáš Osladil.

V dalším kole (13.11.) hrajeme opět doma – B tým hostí Libinu A a C tým hraje se Stavenicemi. Mgr. Zdeněk Kamler

OLYMPUS DIGITAL CAMERA