Okresní přebor družstev v šachu – 1.kolo

Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu má v letošní sezóně rekordní počet deset družstev. Náš oddíl postavil do soutěže dva dvanáctičlenné týmy – ŠK ZŠ Hrabišín B a ŠK ZŠ Hrabišín C.

V prvním kole jsme 9.10. hostili doma dvě družstva ze Zábřehu. B družstvo podlehlo ŠK 1921 Zábřeh C 1 : 4. Jediný bod získal ve velmi pěkně vedené partii Denis Paškov. Ostatní čtyři naši hráči na své soupeře nestačili, i když Max Klemeš ve své první partii v okresním přeboru po výborné hře nebyl daleko od bodového zisku.

Úspěšnější bylo naše C družstvo. Se soupeřem ŠK 1921 Zábřeh D uhrálo remízu 2,5 : 2,5 . Vyhrál Miroslav Glanc a Vojtěch Kadlec, cennou remízu na 1.šachovnici uhrál Lukáš Osladil. Škoda, že se nepodařilo bodovat Víťovi Halmichovi a Radimu Frankovi. Mohlo to být ještě veselejší.

Mgr. Zdeněk Kamler

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA