Okresní přebor v šachu družstev 7.kolo

Okresní přebor v šachu družstev po novém roce nabral tempo a až do konce soutěže se bude hrát každou druhou neděli. V sedmém kole měla obě družstva hrát venku, ale protože ve Velkých Losinách kvůli volbám měli problémy s hrací místností, B družstvo souhlasilo s tím, že se zápas odehraje v Hrabišíně. Zápas moc radosti nepřinesl, B družstvo uhrálo ještě o půl bodu méně než v minulém kole proti stejnému soupeři C družstvo. Remizoval Zdeněk Kamler, ostatní čtyři partie skončily ve prospěch zkušenějších soupeřů. Prohráli postupně Ivo Paškov, Jakub Jírů, Štěpán Skyva a Ondřej Jírů.

Naše C družstvo nastoupilo v Libině proti zatím neporaženému týmu Libina H. Označení H je z toho důvodu, že tým tvoří dva bratři a tři děti jednoho z nich se stejným příjmením – Hartinger. I když náš tým nastoupil v nejsilnější možné sestavě, uhráli jsme jen bod za kontumační výhru na páté šachovnici. Prohráli Miroslav Glanc, Radim Frank, Vlastimil a Vít Halmichovi.

Před posledními dvěma koly je B tým na 8.místě a C tým se dělí o poslední 10.místo.

Mgr. Zdeněk Kamler

OLYMPUS DIGITAL CAMERA