Okrskové kolo v basketbalu

V pátek 22. 3. 2024 se naše družstvo chlapců ze 7.,8. a  9. třídy zúčastnilo okrskového kola v basketbalu, které se konalo v Postřelmově. Toto okrskové kolo proběhlo za účasti 5 družstev –  ZŠ Postřelmov, ZŠ Oskava, ZŠ Mohelnice Vodní, Gymnázium Šumperk a ZŠ Hrabišín.

První dvě družstva postoupila do okresního kola, které se bude konat v Libině. Naši chlapci bohužel i přes veškerou snahu dále nepostoupili. Přesto jim patří poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Naši školu reprezentovali: Alex Linhart, Jakub Ptáček, Adam Haitmar, Roman Žolda, Martin Hummel, Max Kristen, Jan Štodt a Vašek Luňáček.

Jitka Urbášková