Pasování na předškoláčky v mateřské školičce – květen 2018

  …a už se přiblížil konec školního roku. Děti si již jen opakují, sportují, staví, hrají si a užívají si poslední společné chvíle s kamarády, kteří odejdou do základní školy. I letos našich jedenáct předškoláků bylo pasováno při “Šerpování předškoláčků“  paní starostkou L. Holoušovou, za pomoci  kouzelného meče pana krále z divadélka Malé BOO. Děti po splnění spousty disciplín, prokázání svých dovedností při procházce pohádkami, byly pasovány a obdržely šerpu a spoustu dárečků. Popřáli jsme jim do příštího školního roku spoustu kamarádů, jedniček a pochval od hodných paní učitelek.

Také bylo umístěno tablo školáčků v místním obchodě – moc za vyvěšení tabla děkujeme.

                                                      

Za MŠ Mgr. Marcela Vavřinová