Ples 2024

V pátek 15. března se uskutečnil již tradiční ples pořádaný SRPŠ při ZŠ Hrabišín. Měsíce nacvičování a příprav se tento den zpečetily. Dopoledne byly přípravy v plném proudu, rodiče se starali o výzdobu sálu, přípravu tomboly, žáci měli generálku svých tanečků a šerpování deváťáků. Vše bylo připraveno, večer mohl začít. V sedm hodin se v sále začali scházet první tanečníci v krásných šatech, účesech a oblecích. Někteří byli k nepoznání. S lehkou nervozitou všichni čekali na zahájení plesu. Jako tradičně měla úvodní slovo paní Mirka Losová, poté nám Toby Band zahrál krátkou úvodní sérii a na řadě bylo předtančení žáků druhého stupně. Tanečníci sklidili velký potlesk a radost byla obrovská. Následovalo šerpování deváté třídy, taneční série a v deset hodin překvapení v podobě tanečků devítky. Celý večer se nesl v duchu hvězdného nebe. O půlnoci proběhlo losování tomboly a veselí pokračovalo do brzkých ranních hodin. Děkujeme všem, kteří se na organizaci plesu podíleli.

Bc. Klára Hasmannová