Ples SRPŠ 2018/2019

Dne 22. února 2019 proběhl ples SRPŠ. Již tradičně naši žáci předvedli nacvičené tance, které připravovali spolu s paní učitelkou Crhonkovou, Korgerovou a Hasmannovou. Tanečníci sklidili bouřlivý potlesk. Vystoupila i žákyně 7. třídy Vendula Franková se sportovní gymnastikou. Součástí večera bylo také stužkování žáků 9. třídy. V letošním roce ji navštěvuje 19 žáků. Hosté si poslechli, na jakou školu se vycházející žáci hlásí, a co si o nich myslí jejich spolužáci. Každý z dětí měl připravenou krásnou růži pro svou třídní učitelku, Mgr. Jitku Macháčkovou. Celým večerem nás provázela skupina Toby band. Kdo měl hlad, mohl se občerstvit v předsálí, kde se podával kuřecí řízek s bramborovým salátem a také něco sladkého. Za přípravu plesu patří také velké poděkování všem organizátorům a členům SRPŠ.

                                                                                                          Mgr. Jitka Macháčková