Ples SRPŠ

23.února 2018 proběhl již tradiční ples SRPŠ. Slavnostní večer zahájila paní Losová.  Zlatým hřebem večera bylo taneční vystoupení našich žáků, které nacvičili s paní učitelkou Crhonkovou a Korgerovou. Žáci krásně zatancovali a sklidili obrovský potlesk, za kterého odcházeli ze sálu s kytičkou a čokoládou. Odměnou za vystoupení byl pro žáky připraven řízek s bramborovým salátem, na kterém si velmi pochutnali.

Večer zpestřila svým vystoupením se švihadly mladší děvčata, které vede slečna Jana Flášarová. Dalším významným momentem bylo šerpování našich nejstarších žáků, deváťáků. V letošním roce máme v 9. třídě 17 žáků. Návštěvníci plesu se o každém absolventovi dozvěděli, jaké má zájmy, na jakou školu se chystá a jaké je jeho životní krédo. Kdo měl hlad nebo chuť na něco dobrého, mohl si v předsálí zakoupit večeři nebo zákusky. 

Všichni se velmi těšili na půlnoc, kdy proběhlo slosování tomboly. Šťastní výherci si převzali své ceny, a poté pokračovala zábava do ranních hodin. Po celý ples nás provázela hudební skupina Toby band. Ples se vydařil a obrovský dík patří všem, kteří se na jeho organizaci a průběhu podíleli.

  Mgr. Pavla Hrubá a Bc. Ivana Vamvakašová