Podzimní slavnost

Ve středu 28. 11. se v naší školce konala akce ukončení  podzimu v rámci projektu financovaného olomouckým krajem. Pro rodiče s dětmi bylo připraveno vyrábění – např. vyrábění věnečků z papíru, zdobení svícnů ze skleniček, zdobení jablíček, tvoření z netradiční hmoty, krmiva pro ptáčky, skládání puzzlí. Rodiče mohli napsat také přání pro mateřskou školku na létající balón. Z připraveného pohoštění si rodiče s dětmi mohli vybrat párek v rohlíku, bramborový špíz, pečené brambory, muffiny, pečený čaj a kávu. Po rozsvícení stromečku na zahradě jsme si společně zazpívali vánoční koledy a  vypustili létající balón s přáním poklidného prožití následujícího adventního času. Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří přispěli k příjemně strávenému odpoledni v naší školce.

Eva Salátová