Pohár rozhlasu

Ve čtvrtek dne 16.5. se žáci druhého stupně naší školy zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu v Šumperku. Soutěž je rozdělena na dvě kategorie 6., 7. třída a 8., 9. třída. Soutěžilo se v disciplínách: 60m, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, běh 600m, 800m, 1000m, 1500m a štafeta 4x60m. Děkuji závodníkům za vzornou reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovali: Barbora Ondráčková, Leontýna Hlaváčková, Alena Otavová, Lucie Otavová, Matěj Hvižď, Ondřej Nikl, Vincent Praštiak, Bruno Kouřil, Václav Bílek, Matěj Dlouhý, Eliška Ženčuchová, Barbora Kunetová, Veronika Štelcová, Kateřina Kubínová, Eliška Glancová, Alexander Linhart, Zbyšek Vicenec, Samuel Praštiak a Václav Luňáček.

Bc. Eliška Hegrová