Přebor 1. stupně

Ani letos nechyběla v nabídce sportovních aktivit pro žáky 1. stupně možnost porovnat svoje umění v jednom z tradičních školních i vesnických sportů – ve stolním tenise. Turnaj, který pořádá paní vychovatelka Věra Vitásková v rámci školní družiny, je zamýšlen tak, aby se žáci již od 1. třídy mohli zapojit do sportovní akce, která trvá vždy několik měsíců. Vždyť jen letos se muselo odehrát skoro na tři sta utkání, aby se mohlo stanovit pořadí v přeboru 1. stupně v kategorii chlapců a dívek.

Tři nejlepší v každé kategorii dostanou pohár a medaili, čtvrtý a pátý získá pohár. Letos se na tyto odměny mohou těšit tito žáci:

kategorie dívek: 1. Aneta Chlupová; 2. Adéla Topitschová; 3. Timea Szijjartö; 4. Veronika Štelcová a 5. Eliška Mynářová.

kategorie chlapců: 1. Dan Šafář; 2. Josef Březina; 3. Ondřej Štelc; 4. Pavel Ženčuch a 5. Jakub Jírů.

Vítězové byli zcela suverénní, oba vyhráli všechny svoje zápasy. Děkujeme všem čtyřiatřiceti žákům, kteří se turnaje zúčastnili, za snahu podat co nejlepší výkon i v zápase proti mnohem starším a zkušenějším hráčům a věříme, že ti nejlepší pomohou škole získat dobré umístění v okresním přeboru škol ve stolním tenise.

Mgr. Zdeněk Kamler