Proměny – před a po

Ve středu 18. 5. 2016 si děvčata druhého stupně naší školy vyzkoušela to, po čem snad tajně touží každá z nás. Po domluvě sestavila devět týmů. Každý tým tvořilo několik děvčat. Jedna z nich se aspoň na krátkou dobu stala modelkou, o kterou se staral početný tým vizážistek. Z každé třídy se stal kosmetický, kadeřnický a módní salon. Nejdříve jsme každou modelku vyfotili v reálu bez zásahu vizážistů, a potom po kreativní práci celého týmu. Všechna děvčata se v péči „odbornic“ ze svého týmu změnila a některá byla opravdu téměř k nepoznání.

Podle fotografií našich modelek hodnotila zvolená porota a poté všichni žáci druhého stupně, jak týmy vizážistů zvládly svůj úkol. Nakonec se vítězkami stal tým V. Jílková, N. Kvapilová a L. Jílková, které upravovaly modelku A. Sitovou.

Mgr. Dana Kropáčová