Rozsvěcení vánočního stromku

V pátek 1. prosince 2023 byla naše škola pozvána na akci obecního úřadu Rozsvěcení vánočního stromku v Hrabišíně.  Žáci základní školy vánočními koledami  tak zahájili letošní adventní čas.

Při svém pěveckém vystoupení rozezpívali také své rodiče a příbuzné. Zazněly tradiční vánoční koledy i společná píseň Vánoce na míru od Ewy Farné  se světelnými efekty. Zazněla také písnička Tisíc andělů od skupiny Čechomor v podání našich žáků na různé hudební nástroje. Na harmoniku zahrála Veronika Štelcová, na klarinety Gabriela Effenbergerová a Barbora Kunetová, na flétnu Bruno Kouřil, na příčnou flétnu Klára Effenbergerová, na kytaru Aneta Macková a Jarek Körner a na klavír Zuzana Hrubá. Žáci prvního stupně doplnili program společnou básničkou s vánoční tématikou.

Všem přejeme klidné prožití adventu, vánočních svátků a dětem hodně dárků pod stromečkem.

                                                                                                                    Mgr. Jana Březinová