Rozsvěcení vánočního stromu v Hrabišíně

V pátek 29. listopadu zahájili žáci základní školy vánočními koledami letošní adventní čas a rozsvítili vánoční stromeček v Hrabišíně.

Při svém pěveckém vystoupení rozezpívali také své rodiče a příbuzné. Zazněly tradiční vánoční koledy i společná píseň od Karla Gotta. Program také zpestřili svým výkonem žáci na různé hudební nástroje. Na harmoniku zahráli Karel Kouřil a Veronika Štelcová, na kytary Ondřej Štelc a Simona Macková, na flétnu a klavír Nela Březinová. Žáci prvního stupně doplnili program společnou básničkou s vánoční tématikou.

Všem přejeme klidné prožití adventu, vánočních svátků a dětem hodně dárků pod stromečkem.

Mgr. Jana Březinová