Sběr papíru – podzim 2018

Vážení rodiče,

doufáme, že i letos se spolu s vašimi dětmi zapojíte do sběru papíru. Plánujeme dva sběry – podzim 2018 (termín je již stanoven – od 24. 9. do 26. 9. 2018) a jaro 2019. Po těchto dvou sběrech proběhne vyhodnocení a deset nejlepších rodin získá poukázku na nákup věcných odměn pro děti.

Důležitá změna je v samotném sběru papíru. Sběrová firma nabízí škole za vytříděný papír cenu o

1 Kč za kg vyšší než za nevytříděný papír.

Vytříděný sběrový papír obsahuje – noviny, časopisy, letáky, sešity, kancelářský papír, knihy bez vazeb.

Mezi nevytříděný sběrový papír patří – kartony, sáčky, atd.

Vytříděný sběrový papír se bude na volno (nesvázaný) ukládat na dno kontejneru, nevytříděný přijde nahoru.

Pokud chcete ušetřit škole práci, dovezte prosím nesvázaný vytříděný papír v krabicích. Poradíme si ale určitě i s balíčky, které budou převázány provázkem.

Děkujeme za spolupráci.                   Mgr. Zdeněk Kamler