Školní ples

24. února 2017 proběhl již tradiční ples SRPŠ. Slavnostní večer zahájila paní Losová a pan ředitel Hořava svými projevy. Poté následovalo taneční vystoupení skupiny Diamond stars. Zlatým hřebem večera bylo taneční vystoupení našich žáků, které nacvičili s paní učitelkou Crhonkovou a Korgerovou. Žáci krásně zatancovali a sklidili obrovský potlesk, za kterého odcházeli ze sálu s kytičkou a čokoládou. Odměnou za vystoupení byl pro žáky připraven řízek s bramborovým salátem, na kterém si velmi pochutnali. Dalším významným momentem bylo šerpování našich nejstarších žáků, deváťáků. V dějinách hrabišínské školy je to nejmenší devátá třída, která má pouze 4 žáky.  Všichni jsou velmi šikovní a chtěli by dále studovat na středních školách. Kdo měl hlad nebo chuť na něco dobrého, mohl si v předsálí zakoupit večeři nebo zákusky. Všichni se velmi těšili na půlnoc, kdy proběhlo slosování tomboly. Šťastní výherci si převzali své ceny, a poté pokračovala zábava do ranních hodin. Po celý ples nás provázela hudební skupina Toby band. Ples se vydařil a obrovský dík patří všem, kteří se na jeho organizaci a průběhu podíleli.

 Mgr. Pavla Hrubá