Slavnostní otevření školního hřiště

Velkým snem žáků, učitelů a obce bylo již několik let vybudování nového multifunkčního hřiště v prostorách naší školy. Obec několikrát žádala o poskytnutí dotace na sportovní areál. V loňském roce ji konečně získala. V říjnu 2018 byly zahájeny stavební práce. Obec získala dotaci ve výši 3 239 890,- Kč. Uvnitř areálu byl vybudován běžecký ovál, doskočiště a multifunkční hřiště. Celkové investice činily 6 milionů korun.

K získání dotace přispěli také naši žáci, kteří s panem vychovatelem Davidem Křenkem natočili videoklip „ Hřiště bude“ a s paní učitelkou Kristýnou Zavadilovou vytvořili maketu nového hřiště.
17. května jsme se konečně dočkali. Došlo k otevření nového hřiště. K slavnostní atmosféře přispělo taneční vystoupení našich žáků, řada vzácných hostů a návštěvníků. Nový sportovní areál budou využívat jak žáci naší školy, tak široká veřejnost.

Mgr. Pavla Hrubá