Mikulášská diskotéka

Den svatého Mikuláše jsme si ve škole na 1. stupni parádně užili. Paní učitelky pro nás připravily mikulášskou diskotéku.  Na tuto akci jsme se moc těšili, protože díky kovidovým opatřením jsme ji 3 roky nemohli uskutečnit. Do víru tance a her jsme si pozvali i své kamarády ze ZŠ Brníčko. Tyto děti si první dvě hodiny mohly prohlédnout naši školu a čas si příjemně zkrátily v počítačové učebně. Po velké přestávce vše vypuklo. Paní asistentky Janča a Kamča si pro nás připravily spoustu her. Často byl problém vybrat soutěžící, protože jsme chtěli soutěžit úplně všichni. Za účast v soutěži jsme byli odměněni malou sladkostí. Z paní učitelky Březinové se stala na dvě hodiny dýdžejka. Vybrala super písničky, na které jsme si pořádně zařádili. A co by to bylo za diskošku, kdybychom si nemohli koupit něco na zub. O naše žaludky se postaral pan školník Fidra se svou ženou Olinkou a dcerou Terezkou. Párky v rohlíku byly mňam, mňam. Dvě hodiny tance a soutěží velmi rychle uběhly, na závěr jsme si všichni zazpívali Vánoce, Vánoce přicházejí. Paní učitelky slíbily, že příští rok si diskotéku zase zopakujeme. Chtěla bych poděkovat všem organizátorům. Odměnou jim bylo, že děti odcházely z této akce nadšené a velmi spokojené.

Mgr. Lenka Crhonková