Vybíjená

K měsíci březnu neodmyslitelně patří turnaj ve vybíjené pro žáky 1. stupně ZŠ. V otevřené kategorii, kde můžou soutěžit společně chlapci i děvčata, jsme letos měli velké dilema. Na 12 nominačních míst jsme měli daleko více kandidátů. Nakonec se však nominace zdařila a vycestovali jsme ke svým zápasům do Šumperka na VI. ZŠ.  Celkem  jsme měli ve své skupině 5 týmů. V letošním roce byla konkurence velice silná, všechna družstva jsou hodně vyrovnaná. Poprvé jsme oblékli nové dresy, které nám zakoupilo SRPŠ. Hned první zápas proti Rapotínu, pozdějšímu vítězi, jsme prohráli jen velmi těsně, bohužel nás porazilo i družstvo VI. ZŠ Šumperk. Ale nás to ještě více semklo dohromady, poučili jsme se z drobných chyb a oba zbývající zápasy s Vikýřovicemi i Velkými Losinami jsme již pevně drželi ve svých rukách. I přesto, že jsme nepostoupili dále, všem žákům patří obrovská pochvala. Hlavně za přístup, ukázněnost, bojovnost a chování s jakým k této soutěži přistupovali.

Mgr. Lenka Crhonková