Vyrob si svůj zmrzlinový pohár

Papír, nůžky, lepidlo, barvy, pastelky a fixy jsou běžnými pomůckami, které ve výtvarném kroužku s dívkami 3. až 7. třídy používáme. Někdy je to ale nuda. Proto jsme tyto běžně používané věci vyměnily za ovoce, šlehačku, čokoládu, oplatky a hlavně zmrzlinu a vytvořily jsme originální zmrzlinové poháry, které jsme si namíchaly podle své chuti. Předcházelo tomu tajné losování ingrediencí, které si poté dívky přinesly a nachystaly. Oslavily jsme tak konec prvního pololetí, načerpaly sílu do pololetí druhého a přivítaly nové členky našeho kroužku. Všechny jsme si náramně pochutnaly a určitě to nebylo poslední vyrábění takových dobrot.

                                                                                                                      Bc. Klára Šulová