Workshop bubny

Opět po roce nás ve škole navštívil muzikant a bubeník Ivo Batoušek. Ten k nám přijel z Olomouce, kde vede bubenickou školu a hraje s kapelou Jumping Drums. Ve středu 12. dubna se workshopu zúčastnili žáci 2. stupně, žáci 1. stupně si workshop užili ve čtvrtek 13. dubna 2023. Ivo Batoušek si pro žáky připravil workshop, ve kterém je seznámil s bubny, naučil je různé rytmy a hlavně dal prostor všem žákům si pořádně zabubnovat. Těm starším ukázal, co stojí za dřinou stát se bubeníkem. Seznámil všechny zúčastněné s netradičními nástroji, které používá při muzikoterapiích, které také pořádá. Celý program doprovázel vtipy a historkami. Velice se nám workshop líbil a už se těšíme na další setkání v příštím školním roce.

Mgr. Jana Březinová