Zahájení nového školního roku 2018/2019

Milí kolegové, žáci, rodiče a přátelé školy,

právě se rozbíhá nový školní rok 2018/2019. Doba prázdnin a dovolených nám všem rychle utekla a já věřím, že jste si všichni odpočinuli, nabrali plno elánu do nového školního roku a načerpali do zásoby sluníčka, které nám bude chybět v podzimních a zimních pošmourných dnech.

V pondělí 3. září jsme slavnostně zahájili školní rok, tentokrát pro nepřízeň počasí v tělocvičně. Přivítali jsme 13 prvňáčků a několik nových žáků v dalších třídách. Takže naši školu bude letos navštěvovat 149 žáků, což je stejně jako v loňském školním roce. Do školy nastoupila nová paní asistentka Anika Vykonalová.

Přeji Vám všem úspěšné vykročení do nového školního roku, mnoho úspěchů a především pak hodně štěstí a zdraví.

Zdeněk Hořava, ředitel školy