Zajímavá hodina angličtiny

Dne 6. října si žáci II. stupně vyzkoušeli angličtinu „na živo“. Poprosila jsem svoji kamarádku Evu, která přiletěla z Kanady do České republiky na 14 dní na dovolenou, zdali by se mnou nevedla jeden den výuku anglického jazyka. Eva, která je profesí také učitelka, nezklamala a ve svém nabitém programu si vyhradila jedno dopoledne pro naši školu. Žáci měli obrovský zážitek. Velmi pozorně naslouchali a nad mé očekávání s Evou spolupracovali. Přečtěte si, co o návštěvě z Kanady napsaly žákyně 9. třídy

Mgr. Jitka Höpflerová

Minulý týden nás navštívila kamarádka paní uč. Höpflerové – Eva z Kanady. Mluvila na nás anglicky a říkala nám různé zajímavosti o zemi a hlavním městě Kanady Ottavě, ve kterém žije spolu se svým pejskem. Byla to velmi poučná hodina. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a zlepšili svoji angličtinu. Eva nám nejdříve ukázala pěknou prezentaci, a poté jsme se jí mohli ptát na různé otázky. Ovšem  pouze v angličtině. Škoda, že celá přednáška trvala pouze hodinu. Myslíme, že by bylo lepší, kdyby to trvalo déle, ale co naděláme, čas nás tlačil. Tak třeba příště. 🙂

Anita Léharová, Tereza Nováková, 9.třída