Závody v běhu na lyžích

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 proběhly na školním hřišti závody v běhu na lyžích. Stihli jsme to na poslední chvíli, protože sníh tál před očima a po projetí jedné skupiny závodníků musela přijít ke slovu lopata a bylo nutné běžeckou stopu obnovovat. Přesto jsme tyto nepříznivé podmínky zvládli a své umění na běžkách si vyzkoušelo rovných 40 žáků. Někteří z nich stáli na běžkách poprvé v životě.

Na závěrečném vyhodnocení byli oceněni tři nejrychlejší běžci ve čtyřech kategoriích:

  1. a) dívky 1. stupeň – 1. Adéla Topitschová, 2. Aneta Chlupová, 3. Barbora Halmichová
  2. b) chlapci 1. stupeň – 1. Jakub Jírů, 2. Ondřej Štelc, 3. Pavel Ženčuch
  3. c) dívky 2. stupeň – 1. Štěpánka Körnerová, 2. Eva Schönová, 3. Zuzana Urbanová
  4. d) chlapci 2. stupeň – 1. Jan Vitásek, 2. Ondřej Hrubý, 3. Michal Janů

Mgr. Zdeněk Kamler